Gdybym był nieomylny w doborze personelu....

byłbym najbogatszym człowiekiem na świecie

 

Jarek Domanik

O MNIE

Jest wiele pomysłów na to jak skutecznie przygotować Cię do spotkania rekrutacyjnego. Począwszy od gotowych szablonów CV po zaawansowane szkolenia rekrutacyjne.

Tymczasem idąc na spotkanie o wymarzoną pracę  czujesz, że coś Cie zaskoczy, że nie do końca przewidziałeś wszystkie pytania i stracisz tę jedyną niepowtarzalną szansę.

A gdyby tak móc zadzwonić do kogoś, kto będzie wiedział co się wydarzy? Kto wyprzedzi trudne pytania i pomoże znaleźć na nie odpowiedź? Pomyśl, jak wtedy wypadłbyś na rozmowie kwalifikacyjnej.

Praca w korporacji, firmach handlowych, w charakterze menadżera kilkudziesięcioosobowego zespołu nauczyły mnie siły poprawnej komunikacji.  Wiem dokładnie jak ją zbudować postawą, mową i gestami. Tego nie da się nauczyć na odległość  - to trzeba wyćwiczyć.

Pokażę Ci jak to zrobić, aby uzyskać doskonały efekt odbioru Twojej osoby podczas interview.

Jeśli  z kolei musisz dobrać personel a miałeś już kilka niepowodzeń - moje wskazówki ułatwią Ci przejść przez cały proces doboru pracownika. Począwszy od stworzenia poprawnego profilu kandydata, poprzez ogłoszenie i selekcję. Rekrutację poprowadzimy wspólnie. Pomogę Ci wybrać idealnego kandydata, który będzie pasował do zespołu.

 
 

JAK MOGĘ CI POMÓC

 
Kontakt

Zapraszam do kontaktu ze mną celem określenia czasu potrzebnego do realizacji wybranego przez Ciebie projektu. Odpowiem na każde pytanie.

Jarek Domanik

​​

Tel: 720 878 005

jarek.domanik@gmail.com

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość

  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now