top of page

Gdybym był nieomylny w doborze personelu....

byłbym najbogatszym człowiekiem na świecie

 

Jarek Domanik

O MNIE

Jest wiele pomysłów na to jak skutecznie przygotować Cię do spotkania rekrutacyjnego. Począwszy od gotowych szablonów CV po zaawansowane szkolenia rekrutacyjne.

Tymczasem idąc na spotkanie o wymarzoną pracę  czujesz, że coś Cie zaskoczy, że nie do końca przewidziałeś wszystkie pytania i stracisz tę jedyną niepowtarzalną szansę.

A gdyby tak móc zadzwonić do kogoś, kto będzie wiedział co się wydarzy? Kto wyprzedzi trudne pytania i pomoże znaleźć na nie odpowiedź? Pomyśl, jak wtedy wypadłbyś na rozmowie kwalifikacyjnej.

Praca w korporacji, firmach handlowych, w charakterze menadżera kilkudziesięcioosobowego zespołu nauczyły mnie siły poprawnej komunikacji.  Wiem dokładnie jak ją zbudować postawą, mową i gestami. Tego nie da się nauczyć na odległość  - to trzeba wyćwiczyć.

Pokażę Ci jak to zrobić, aby uzyskać doskonały efekt odbioru Twojej osoby podczas interview.

Jeśli  z kolei musisz dobrać personel a miałeś już kilka niepowodzeń - moje wskazówki ułatwią Ci przejść przez cały proces doboru pracownika. Począwszy od stworzenia poprawnego profilu kandydata, poprzez ogłoszenie i selekcję. Rekrutację poprowadzimy wspólnie. Pomogę Ci wybrać idealnego kandydata, który będzie pasował do zespołu.

O mnie
Services

JAK MOGĘ CI POMÓC

Contact
bottom of page